Mailbird już dostępny w polskiej wersji językowej

W zeszłym roku pisałem o aplikacji Mailbird dla systemu Windows, która według twórców miała być czymś na wzór programu Sparrow znanego z OS X (ale po wykupieniu przez Google nierozwijanego). Od tego czasu wiele się zmieniło – dodano wsparcie dla wielu kont i usług innych niż Gmail (nadal jednak jedynym obsługiwanym protokołem jest IMAP).

Zrzut_ekranu__28_ Zrzut ekranu (30)

Poprawiła się również znacząco wydajność programu oraz płynność działania interfejsu, choć nadal czuć pewną ociężałość wynikającą z zastosowania technologii WPF. Co ważne dla użytkowników z Polski, niedawno pojawiła się także polska wersja językowa programu. Ja jestem póki co jej jedynym tłumaczem, więc jeśli znajdziecie jakieś błędy lub braki to proszę śmiało je do mnie zgłaszać.

Twórcy nieco zmodyfikowali także kwestię płatności za wersję Pro – poza standardowymi planami (12$ za rok i 48$ za licencję dożywotnią, plus opcje dla firm) możemy też zdobyć ją zapraszając 5 i więcej znajomych do skorzystania z programu (lub uzyskać 25% procentową zniżkę, za zaproszenie jednej osoby).

Mailbirda możecie pobrać lub kupić na tej stronie.

revanmj's tech blog