Caffeinated – konkurencja dla Reeder’a

Jak poinformował na swoim blogu MacKozer, udostępniona została pierwsza wersja testowa programu Caffeinated, który jest kolejnym, ładnym klientem usługi Google Reader po wspomnianym przeze mnie Reederze. Niestety, tylko dla systemu Mac OS X (autor nie podał dokładnie minimalnej wersji), dlaczego dla okienek nikt nie może zrobić takiej ładnej aplikacji?

Z racji tego, że jest to pierwsze wydanie testowe, nie znajdziemy tu wielu funkcji takich, jak dzielenie się linkami do artykułów w serwisach społecznościowych czy otwieranie stron internetowych w domyślnej przeglądarce (podobnie jak w Reederze, strony otwierane są wewnątrz aplikacji). Generalnie, nie uświadczymy tu żadnego paska narzędzi 🙂 Jest jednak to czego w brakuje w konkurencyjnym programie – możliwośc dodawania nowych kanałów RSS z poziomu aplikacji.

Jeszcze dzisiaj autor zobowiązał się dodać obsługę gestów multi-touch. Miejmy nadzieję, że pozostałe funkcje będą dodawane równie szybko. Jeśli chcecie spawdzić ja w obecnej postaci sprawuje się Caffeinated, możecie go pobrać ze strony autora.

revanmj's tech blog